Results : 23/03/2017 - 30/03/2017

Leinster 18s School/Youth League
26/03/2017
Malahide vsGreystones / Wicklow Vikings Conceded by Malahide 
Referee : TBC Venue : Malahide
North Meath vsClontarf Conceded by North Meath 
Referee : TBC Venue : North Meath
Leinster 18s School/Youth Cup
26/03/2017
Coolmine / Ratoath 17vs38Clontarf  
Referee : TBC Venue : Coolmine / Ratoath
North East 18s League Section B
26/03/2017
North Meath vsArdee Conceded by Ardee 
Venue : North Meath
Leinster U18 Girls Cup
25/03/2017
Gorey 27vs19Westmanstown  
Referee : TBC Venue : Gorey
Mullingar 10vs15Wicklow  
Referee : TBC Venue : Mullingar
Tullamore 49vs12Greystones  
Referee : TBC Venue : Tullamore
Leinster U18 Girls Plate
25/03/2017
Ardee / Boyne 7vs17Enniscorthy  
Venue : Naas
Navan 15vs20Wexford  
Venue : Athy
Leinster U18 Girls Bowl
25/03/2017
Portlaoise 26vs49Clane  
Venue : Portarlington
New Ross 32vs0Arklow  
Referee : TBC Venue : New Ross
Leinster U17 Culliton Cup
25/03/2017
Mullingar 33vs7Birr/Tullamore  
Venue : Mullingar
Leinster U17 Youth Plate
29/03/2017
Carlow vsNewbridge Conceded by Newbridge 
Referee : TBC Venue : Carlow
25/03/2017
West Offaly 27vs31Boyne  
Venue : West Offaly
Leinster U17 Youth Premier League Playoffs
26/03/2017
Wicklow 21vs21Gorey AFINAL 
Venue : Donnybrook
Leinster U17 Youth Division 1 Playoffs
26/03/2017
Tullow 25vs38Wexford FINAL 
Venue : Kilkenny
Leinster U17 Youth Division 2 Playoffs
26/03/2017
Ashbourne 45vs7Newbridge FINAL 
Venue : Mullingar
Leinster U17 School/Youth Cup
26/03/2017
Clontarf 14vs19Seapoint  
Venue : TBC
MU Barnhall 15vs36Cill Dara  
Venue : Naas
Leinster U17 School/Youth Plate
27/03/2017
Newbridge 21vs27St Marys  
Venue : Terenure
Leinster U17 School/Youth League Division 1
26/03/2017
North Meath 19vs30Suttonians  
Referee : TBC Venue : North Meath
Metro U17 Invitational Cup
26/03/2017
DLSP 28vs7Liberty Saints  
Referee : TBC Venue : DLSP
North East U17 Shield Playoffs
26/03/2017
Ardee vsRatoath Conceded by Ratoath 
Referee : TBC Venue : Ardee
Leinster U16 School/Youth League Premier
26/03/2017
Coolmine 33vs19Cill Dara  
Referee : TBC Venue : Coolmine
Leinster U16 School/Youth League Division 1B
26/03/2017
Wanderers vsLansdowne Conceded by Wanderers 
Referee : TBC Venue : Lansdowne
North Midlands U16 League Playoffs
29/03/2017
Portlaoise 44vs0Portarlington  
Referee : TBC Venue : Portlaoise
Leinster U15 McAuley Cup
25/03/2017
Boyne 57vs7Gorey  
Venue : Boyne
Leinster U15 Youth Plate
25/03/2017
Carlow 26vs8New Ross  
Venue : New Ross
Longford 31vs19Wicklow  
Venue : Longford
Navan 12vs17Dundalk  
Venue : Dundalk
Leinster U15 School/Youth League Premier
26/03/2017
DLSP 29vs26Cill Dara  
Referee : TBC Venue : DLSP
Greystones vsLansdowne Conceded by Greystones 
Referee : TBC Venue : Greystones
Leinster U15 Girls Division 1 Cup Playoffs
26/03/2017
Naas 38vs15Tullamore SEMI FINAL 
Referee : TBC Venue : Greystones
Greystones 5vs41Mullingar SEMI FINAL 
Referee : TBC Venue : Greystones
Leinster U15 Girls Division 1 Plate Playoffs
26/03/2017
Gorey 14vs35Tullow SEMI FINAL 
Referee : TBC Venue : Greystones
Westmanstown vsWicklow Conceded by Westmanstown 
Referee : TBC Venue : Greystones
Leinster U15 Girls Division 1
25/03/2017
Gorey vsWicklow Conceded by Gorey 
Referee : TBC Venue : Gorey
Leinster U15 Girls Division 2
25/03/2017
Ardee / Boyne vsBarnhall/Clane Conceded by Ardee / Boyne 
Referee : TBC Venue : Ardee
Bisto 15vs42Navan  
Referee : TBC Venue : TBC
New Ross 42vs12Portarlington  
Referee : TBC Venue : New Ross
Portarlington vsArdee / Boyne Conceded by Ardee / Boyne 
Referee : TBC Venue : Portarlington
Leinster U14 Youth Cup
25/03/2017
Kilkenny 10vs56Tullow  
Venue : TBC
Leinster U14 Youth Plate
25/03/2017
Boyne 24vs20Enniscorthy  
Referee : TBC Venue : Boyne
Edenderry 26vs5Wexford  
Venue : Edenderry
Leinster U14 Youth Premier League Playoffs
25/03/2017
Athy 15vs33Tullamore SEMI FINAL 
Referee : TBC Venue : Portlaoise
Gorey 15vs15Naas SEMI FINAL 
Referee : TBC Venue : Carlow
Midlands U14 League Final
25/03/2017
Birr 0vs33Tullamore  
Referee : TBC Venue : TBC
Metro U14 Invitational Cup
26/03/2017
Greystones 20vs10Clontarf  
Venue : Greystones
Old Belvedere 24vs14Seapoint  
Venue : Old Belvedere
Leinster U13 Saturday Plate
29/03/2017
Gorey vsBirr Conceded by Birr 
Referee : TBC Venue : Gorey
25/03/2017
Enniscorthy 45vs25Portarlington  
Venue : Enniscorthy
Kilkenny 24vs43North Kildare  
Venue : Kilkenny
Leinster U13 Sunday Cup
26/03/2017
Skerries 47vs17St Marys A 
Venue : Skerries
Leinster U13 Sunday Plate
26/03/2017
Ardee 67vs10Blackrock  
Venue : Ardee
Clondalkin vsDonnybrook Conceded by Clondalkin 
Venue : Clondalkin
Clontarf A19vs15Boyne  
Venue : Clontarf
Coolmine BvsArdee Conceded by Coolmine B 
Venue : Coolmine
Malahide 59vs21Balbriggan  
Referee : TBC Venue : Malahide
North Meath 7vs34Coolmine A 
Venue : North Meath
Leinster U13 Sunday League Section B
29/03/2017
Seapoint AvsOld Belvedere Conceded by Old Belvedere 
Referee : TBC Venue : Seapoint
Leinster U13 Saturday League Development
25/03/2017
Roscrea vsPortlaoise BConceded by Roscrea 
Referee : TBC Venue : Roscrea
West Offaly vsClane Void 
Referee : TBC Venue : West Offaly
Leinster U13 Saturday League Div 1 Playoffs
25/03/2017
Tullamore 10vs15Naas Green 
Venue : TBC
Midlands U13 League Playoffs
26/03/2017
Birr 5vs7Edenderry FINAL 
Venue : Roscrea