Fixtures : 16/11/2018 - 22/11/2018

Leinster 18s Youth Premier Qualifier A
17/11/2018
12:00Athy vsEnniscorthy Athy
Referee : TBC (Pending)
12:00Kilkenny vsNavan Kilkenny
Referee : TBC (Pending)
12:00Mullingar vsBoyne Mullingar
Referee : TBC (Pending)
12:00Skerries vsGorey Skerries
Referee : TBC (Pending)
Leinster 18s Youth Premier Qualifier B
17/11/2018
12:00Naas vsAshbourne Naas
Referee : TBC (Pending)
12:00Newbridge vsCarlow/Tullow Newbridge
Referee : TBC (Pending)
12:00North Kildare vsWexford North Kildare
Referee : TBC (Pending)
12:00Portarlington vsPortlaoise Portarlington
Referee : TBC (Pending)
Leinster 18s Youth Division 1 Qualifier
17/11/2018
12:00Cill Dara vsBirr Cill Dara
Referee : TBC (Pending)
12:00Longford vsEdenderry Longford
Referee : TBC (Pending)
Leinster 18s School/Youth League
18/11/2018
12:00Blackrock-Monkstown vsNorth Meath/Athboy TBC
Referee : TBC (Pending)
12:00Clontarf vsMalahide Clontarf
Referee : TBC (Pending)
12:00Greystones vsArdee / Dundalk Greystones
Referee : TBC (Pending)
12:00MU Barnhall vsDLSP Barnhall
Referee : TBC (Pending)
12:00Terenure vsSt Marys Terenure
Referee : TBC (Pending)
Leinster 18s Girls Phase 1 Grade A
17/11/2018
11:00Mullingar vsVirginia Mullingar
Referee : TBC (Pending)
12:00Portdara vsWicklow TBC
Referee : TBC (Pending)
12:00Tullamore vsNaas Tullamore
Referee : TBC (Pending)
Leinster 18s Girls Phase 1 Grade B
17/11/2018
12:00Enniscorthy vsTullow Enniscorthy
Referee : TBC (Pending)
12:00Greystones vsDundalk Greystones
Referee : TBC (Pending)
12:00MU Barnhall vsPortlaoise/Athy Barnhall
Referee : TBC (Pending)
Leinster 18s Girls Phase 1 Grade C North
16/11/2018
19:30Edenderry vsNavan Edenderry
Referee : TBC (Pending)
17/11/2018
12:00Bisto vsNorth Meath TBC
Referee : TBC (Pending)
Leinster 18s Girls Phase 1 Grade C South
17/11/2018
12:00ARGO vsCarlow Arklow
Referee : TBC (Pending)
12:00Wexford vsNew Ross Wexford
Referee : TBC (Pending)
Leinster U17 Youth Premier Qualifier A
17/11/2018
12:00Longford vsNew Ross Longford
Referee : TBC (Pending)
12:00Wexford vsEnniscorthy Wexford
Referee : TBC (Pending)
12:30Navan vsTullamore ANavan
Referee : TBC (Pending)
Leinster U17 Youth Premier Qualifier B
17/11/2018
12:00Edenderry vsCarlow Edenderry
Referee : TBC (Pending)
12:00Gorey vsTullow Gorey
Referee : TBC (Pending)
12:00North Kildare vsDundalk North Kildare
Referee : TBC (Pending)
Leinster U17 School/Youth Premier Qualifier A
18/11/2018
12:00Balbriggan Barbarians vsDLSP Balbriggan
Referee : TBC (Pending)
12:00Greystones vsClontarf Greystones
Referee : TBC (Pending)
12:00Roscrea vsSuttonians Roscrea
Referee : TBC (Pending)
12:00Seapoint vsAshbourne Seapoint
Referee : TBC (Pending)
Leinster U17 School/Youth Premier Qualifier B
18/11/2018
12:00Blackrock-Monkstown vsNaas TBC
Referee : TBC (Pending)
12:00Lansdowne vsCoolmine Lansdowne
Referee : TBC (Pending)
12:00St Marys vsMU Barnhall St Marys
Referee : TBC (Pending)
Leinster U17 School/Youth Division 2 Qualifier
18/11/2018
12:00Malahide vsWanderers Malahide
Referee : TBC (Pending)
12:00NC Wasps vsNorth Meath/Athboy TBC
Referee : TBC (Pending)
Leinster U16 Youth Premier Qualifier A
17/11/2018
12:00Carlow vsWest Offaly Carlow
Referee : TBC (Pending)
12:00Enniscorthy vsMullingar Enniscorthy
Referee : TBC (Pending)
12:00Gorey vsLongford Gorey
Referee : TBC (Pending)
12:00Wicklow vsPortlaoise Wicklow
Referee : TBC (Pending)
Leinster U16 Youth Premier Qualifier B
17/11/2018
12:00Boyne vsR&B Rebels Boyne
Referee : TBC (Pending)
12:00Kilkenny vsEdenderry Kilkenny
Referee : TBC (Pending)
12:00Tullamore vsPortarlington Tullamore
Referee : TBC (Pending)
12:30Navan vsWexford Navan
Referee : TBC (Pending)
Leinster U16 School/Youth Premier Qualifier A
18/11/2018
12:00Clontarf vsSeapoint Clontarf
Referee : TBC (Pending)
12:00Coolmine vsAshbourne Coolmine
Referee : TBC (Pending)
12:00Suttonians vsRatoath Suttonians
Referee : TBC (Pending)
Leinster U16 School/Youth Premier Qualifier B
18/11/2018
12:00Ardee vsMU Barnhall Ardee
Referee : TBC (Pending)
12:00Athy vsCill Dara Athy
Referee : TBC (Pending)
12:00New-Clane vsSkerries TBC
Referee : TBC (Pending)
Leinster U16 Girls Premier 1
17/11/2018
12:00Tullamore vsWicklow Tullamore
Referee : TBC (Pending)
12:00Virginia vsEnniscorthy Virginia
Referee : TBC (Pending)
Leinster U16 Girls Premier 2
17/11/2018
12:00Arklow vsNavan Arklow
Referee : TBC (Pending)
12:00Mullingar vsWestmanstown Mullingar
Referee : TBC (Pending)
12:00Portlaoise vsTullow Portlaoise
Referee : TBC (Pending)
Leinster U16 Girls Premier 3
17/11/2018
12:00Athy vsDundalk Athy
Referee : TBC (Pending)
12:00Gorey vsBirr Gorey
Referee : TBC (Pending)
12:00MU Barnhall vsNew Ross Barnhall
Referee : TBC (Pending)
12:00Naas vsClontarf Naas
Referee : TBC (Pending)
Leinster U16 Girls Phase 1 Section A1
17/11/2018
12:00Portdara vsVirginia TBC
Referee : TBC (Pending)
12:00Tullamore vsMullingar Tullamore
Referee : TBC (Pending)
Leinster U16 Girls Phase 1 Section B1
17/11/2018
12:00Clontarf vsDundalk Clontarf
Referee : TBC (Pending)
12:00Westmanstown vsTullow Westmanstown
Referee : TBC (Pending)
Leinster U16 Girls Phase 1 Section B2
17/11/2018
12:00Arklow vsAthy Arklow
Referee : TBC (Pending)
12:00Naas vsMU Barnhall Naas
Referee : TBC (Pending)
Leinster U15 Youth Premier Qualifier A
17/11/2018
12:00Athy vsBoyne Athy
Referee : TBC (Pending)
12:00Naas vsEdenderry Naas
Referee : TBC (Pending)
12:00Tullamore vsNew Ross Tullamore
Referee : TBC (Pending)
Leinster U15 Youth Premier Qualifier B
17/11/2018
12:00Dundalk vsWicklow Dundalk
Referee : TBC (Pending)
12:00Navan vsTullow Navan
Referee : TBC (Pending)
12:00Portlaoise vsEnniscorthy Portlaoise
Referee : TBC (Pending)
Leinster U15 Youth Division 1 Qualifier
17/11/2018
12:00Gorey vsLongford Gorey
Referee : TBC (Pending)
12:00Mullingar vsCarlow Mullingar
Referee : TBC (Pending)
Leinster U15 School/Youth Premier Qualifier A
18/11/2018
12:00Donnybrook vsMU Barnhall TBC
Referee : TBC (Pending)
12:00Newbridge vsSuttonians Newbridge
Referee : TBC (Pending)
12:00St Marys vsMalahide St Marys
Referee : TBC (Pending)
Leinster U15 School/Youth Premier Qualifier B
18/11/2018
12:00Ashbourne vsGreystones Ashbourne
Referee : TBC (Pending)
12:00Clontarf vsCill Dara Clontarf
Referee : TBC (Pending)
12:00Skerries vsDLSP Skerries
Referee : TBC (Pending)
Leinster U15 School/Youth Division 2 Qualifier
18/11/2018
12:00Balbriggan vsNaas Balbriggan
Referee : TBC (Pending)
12:00Clane vsPembroke Rugby Clane
Referee : TBC (Pending) Comment : Posponed
12:00Clondalkin vsPembroke Rugby Clondalkin
Referee : TBC (Pending)
12:00North Meath/Athboy vsClane TBC
Referee : TBC (Pending)
Leinster U14 Youth Premier Qualifier A
17/11/2018
11:00Navan vsCarlow Navan
Referee : TBC (Pending)
12:00Edenderry vsBoyne Edenderry
Referee : TBC (Pending)
12:00Gorey vsAthy Gorey
Referee : TBC (Pending)
12:00Portlaoise vsDundalk Portlaoise
Referee : TBC (Pending)
Leinster U14 Youth Premier Qualifier B
17/11/2018
12:00Mullingar vsEnniscorthy Mullingar
Referee : TBC (Pending)
12:00Naas vsTullow Naas
Referee : TBC (Pending)
12:00Wexford vsTullamore Wexford
Referee : TBC (Pending)
Leinster U14 Youth Division 1 Qualifier
17/11/2018
12:00North Kildare vsPortarlington North Kildare
Referee : TBC (Pending)
12:00Roscrea vsMidland Warriors Roscrea
Referee : TBC (Pending)
Leinster U14 School/Youth Premier Qualifier A
18/11/2018
12:00Greystones vsClontarf Greystones
Referee : TBC (Pending)
12:00MU Barnhall vsMalahide Barnhall
Referee : TBC (Pending)
12:00Newbridge vsAshbourne Newbridge
Referee : TBC (Pending)
Leinster U14 School/Youth Premier Qualifier B
18/11/2018
10:45Coolmine vsBlackrock Coolmine
Referee : TBC (Pending)
12:00Lansdowne vsSkerries Lansdowne
Referee : TBC (Pending)
12:00Terenure vsDLSP Terenure
Referee : TBC (Pending)
Leinster U14 School/Youth Division 2 Qualifier A
18/11/2018
12:00Ardee vsBective Ardee
Referee : TBC (Pending)
12:00Boyne vsClane Boyne
Referee : TBC (Pending)
12:00Wicklow vsCill Dara Wicklow
Referee : TBC (Pending)
Leinster U14 School/Youth Division 2 Qualifier B
18/11/2018
12:00Longford vsWanderers Longford
Referee : TBC (Pending)
12:00Ratoath vsBalbriggan Ratoath
Referee : TBC (Pending)
Leinster U14 Girls Phase 1 Section A
17/11/2018
12:00Mullingar vsPortdara Mullingar
Referee : TBC (Pending)
12:00Newbridge vsNavan Newbridge
Referee : TBC (Pending)
12:00Virginia vsWicklow AVirginia
Referee : TBC (Pending)
Leinster U14 Girls Phase 1 Section B1
17/11/2018
12:00Tullow vsGreystones Tullow
Referee : TBC (Pending)
12:00Wexford vsEnniscorthy Wexford
Referee : TBC (Pending)
Leinster U14 Girls Phase 1 Section B2
17/11/2018
12:00Ardee vsMU Barnhall Ardee
Referee : TBC (Pending)
12:00Portlaoise vsTullamore Portlaoise
Referee : TBC (Pending)
Leinster U13 Saturday Premier Qualifier A
17/11/2018
12:00Boyne vsEnniscorthy Boyne
Referee : TBC (Pending)
12:00New Ross vsWicklow New Ross
Referee : TBC (Pending)
12:00Roscrea vsNewbridge Roscrea
Referee : TBC (Pending)
12:00Tullow vsNaas Tullow
Referee : TBC (Pending)
Leinster U13 Saturday Premier Qualifier B
17/11/2018
11:00Navan vsMullingar Navan
Referee : TBC (Pending)
12:00Kilkenny vsGorey Kilkenny
Referee : TBC (Pending)
12:00Tullamore vsCarlow Tullamore
Referee : TBC (Pending)
Leinster U13 Saturday Division 1 Qualifier
17/11/2018
12:00Longford vsWexford Longford
Referee : TBC (Pending)
12:00North Kildare vsEdenderry North Kildare
Referee : TBC (Pending)
12:00Portlaoise vsBirr Portlaoise
Referee : TBC (Pending)
Leinster U13 Sunday Section A
18/11/2018
12:00Greystones AvsBlackrock Greystones
Referee : TBC (Pending)
12:00MU Barnhall AvsLansdowne Barnhall
Referee : TBC (Pending)
12:00Old Belvedere AvsSuttonians Old Belvedere
Referee : TBC (Pending)
Leinster U13 Sunday Section B
18/11/2018
12:00Dundalk vsCoolmine Dundalk
Referee : TBC (Pending)
12:00Seapoint vsSkerries Seapoint
Referee : TBC (Pending)
12:00St Marys vsClontarf ASt Marys
Referee : TBC (Pending)
Leinster U13 Sunday Section C
18/11/2018
11:00Old Wesley vsNorth Meath/Athboy Old Wesley
Referee : TBC (Pending) Comment : Ballycorus
12:00Ashbourne vsRatoath Ashbourne
Referee : TBC (Pending)
12:00Balbriggan vsOld Belvedere BBalbriggan
Referee : TBC (Pending)
12:00Malahide vsSt. Brigids Malahide
Referee : TBC (Pending)
Leinster U13 Sunday Section D
18/11/2018
12:00Ardee vsDLSP Ardee
Referee : TBC (Pending)
12:00Bective vsClondalkin Bective
Referee : TBC (Pending)
12:00Greystones BvsMU Barnhall BGreystones
Referee : TBC (Pending)
12:00Westmanstown vsClontarf BWestmanstown
Referee : TBC (Pending)